Language
  • Українська (UA)
  • English (UK)
Ця книга - дослідження підвалів КДБ і Штазі. Валентин Однов`юн.
205х170 мм, 80 стор.

Проект «Спостереження», представлений тут, складається з фотографій прогулянкових дворів і вічок на верях тюремних камер в колишніх казематах КДБ в Литві, Латвії та Україні і СІЗО Штазі в Східному Берліні, Німеччина.
Ці в'язниці в країнах Балтії та України були використані для цілей, аналогічних нацистському гестапо. Все, що зберігає ці сліди і виглядає незначним на перший погляд, може надати більше інформації, коли зосереджуєшся на них, і розкрити все, що пов'язане з його оточенням. Ці види слідів пам'ятають усе навколо: кульові отвори в стінах, як нагадування війни, колишні в'язниці деспотичних режимів різних часів нашої історії.
Цікаве в деталях. Вічко - дуже інформативний об'єкт. Лінза, через яку комендант дивився на людей всередині тюремної камери або місце для прогулянок. Це один з візуальних комунікативних каналів, які затіняють особистості ув'язнених (об'єкти спостереження), але і зсередини затемнюється фігура тюремника. Це нагадування про повсякденне життя людей, які були по обидва боки від нього.

ISBN 978-966-97673-1-8

Відгуки

Ще нема відгуків

Контакти

RED ZET LLC

Україна
Харків-Київ
P: (044) 360-10-97
P: (057) 780-05-70
verlag@redzet.net

FB